ROZZAŘTE PŘÍBĚH  SVÉHO PODNIKÁNÍ

Praktický trénink, který vdechne novou energii vaší propagaci.

  • STANETE SE SRDCOVKOU SVÝCH KLIENTŮ
    Vyměňte fráze za autentické vyprávění, ve kterém bude dobře vám i klientům.
  • OPŘETE SE O VLASTNÍ PŘÍBĚHY
    Naučíte se jednoduché principy storytellingu, které vaší značce vdechnou lidskou tvář i sílu prodávat.
  • ZAMILUJETE SI PSANÍ
    Texty jsou mostem mezi vámi a vašimi zákazníky. Pojďte je tvořit s láskou a radostí!

JAK TO PROBÍHÁ?

PRÁCE VE SKUPINĚ

Každý den ráno e-mail, práce a vzájemná podpora v úžasné komunitě podnikatelů, v uzavřené facebookové skupině.

PRAKTICKÝ TÝDEN

Interaktivně, hravě, prakticky, žádné složité teorie. Dostanete praktické tipy a techniky, které vdechnou vašemu online podnikání lehkost.

OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE

Potkáme se v týdnu od 22. - 28. března 2021. Jeden týden místo zdlouhavého studia. Zvládnete to za necelou hodinku denně.

PŘÍBĚHY Z TRÉNINKU

Trénink dnes končí, proto sdílím svoje čerstvé dojmy a všemi deseti ho doporučuji! ✍ Probudila jsi ve mně radost z psaní. Vlastně jsem se každý den těšila, až si ke svému příběhu večer sednu a ponořím se do psaní. 📘Líbilo se mi, že jsi zadávala úkoly, které jsou využitelné v praxi. Mohla jsem si tak připravit texty, které na svém webu použiju a získat na ně od tebe zpětnou vazbu a tipy k vylepšení. Rozsah úkolů byl přesně tak akorát, dalo se to při práci v pohodě zvládnout. 👏Velkým bonusem pro mě byla vytvořená FB skupina, vzájemná podpora a motivace. Dala jsem na tvou radu, pořídila si zápisníček a už v něm mám popsané tři stránky nápadů na moje budoucí byznysové příběhy. Mám velkou chuť v psaní pokračovat. 💪 Ještě jednou díky, že jsi kurz tak krásně vymyslela a připravila 💚
Lenka HořákováMicrogreens
ZNÁTE YETIHO? Já ano. Štupovala jsem mu ponožky v KURZU STORYTELLINGU s Petrou Rybkovou.😉 Zajímá vás, jak se mi to povedlo? To bylo tak. Vždy jsem chtěla umět psát zajímavé texty. Takové, které čtenáře chytnou a nepustí. Budou mít šťávu.🍀 A schopnost prodávat. Dlouho jsem netušila, jak na to.😟 Až jednoho dne... Objevila jsem KURZ STORYTELLINGU.🤩 A v něm dostala odpovědi na své otázky: 🌿 Kde hledat inspiraci? 🌿 Jak rozvíjet svou kreativitu a fantazii? 🌿 A jak nakonec vše přetavit do příběhu, který prodává? Třeba Yetimu.❄️ Petra má obrovský dar. Pomůže vám otevřít dveře do světa fantazie a vykročit na cestu za příběhy, které podpoří váš byznys.💃 Hravě. Laskavě. A profesionálně. Pokud cítíte, že toto je směr, kterým se chcete vydat, neváhejte. Petru a její KURZ STORYTELLINGU ze srdce doporučuji.💛
Katarína Fuljerováinterérový koučink
Kurzu jsem se zúčastnila, byl naprosto úžasný a osobnost Petry a její profesionalita též💖 Takže za mě jednoznačně ANO, doporučuji!
Hana MikešováNLP koučka a terapeutka
Petra Rybková je vážně skvělá. A její kurz také. Takže běžte do kurzu s ní 🙂
Janka UrbanováAromaterapie Santala

Inspirujte svými příběhy


Dobrý příběh patří k nejmocnějším marketingovým nástrojům.

Vaše autentické sdílení v sobě ukrývá sílu větší než všechny slogany světa.
Pokud se chcete naučit, jak pracovat s texty přirozeně, v souladu s podnikáním
a přitom se sílou prodávat, přihlaste se do tohoto tréninku.

Těším se na vás!
Petra Rybková