Nejhezčí dárky vyrobíte srdcem ...

Dnešek je nejlepší příležitostí říct blízkým, co pro vás znamenají ....

 

Zkuste to skrze originální příběh z vaší vlastní dílny

 

 

 

 

Věnujte dárek, na který se nezapomíná. Vytvořte originální příběh vaší lásky. 

Opravdově

Nejhezčí dárek je ten, který mluví za vás. Žádná věc neřekne tolik, co pár upřímných slov.

Na míru

Co vztah, to unikátní příběh. Zahřejete na duši a připravíte dílko, které dojme.

Jednoduše

Ničeho se nebojte. Podle dárkového manuálu to napíšete i vy. Budete za hvězdu, uvidíte 🙂

Posláním Řekněte to dárkem je dostat do českých a slovenských domácností co nejvíc lásky. Aby si lidé řekli, jak moc pro sebe znamenají. Protože naši blízcí jsou to nejvíc, co máme. A je škoda jim to neříct....

Řekněte to od srdce  ...

 • Překvapení, který nikdo nečeká
  Čistá radost, možná i slzička dojetí. Upřímné vyznání dokáže vyvolat hluboké emoce. Pohlaďte svou milovanou polovičku u srdce a dejte najevo, že je pro vás jedinečná.
 • I pro ty, co neumějí psát
  Texty možná nejsou vaše parketa. Průvodce je poskládaný tak, aby k napsání vánočního příběhu dovedl opravdu každého. Tedy i vás 🙂 Povedu vás přesnou cestou, co máte kdy psát. A až budete v koncích, sáhnete po připravených větách či celých formulacích, které si pouze přizpůsobíte podle sebe.
 • Efekt zaručen
  Nechodí po světě takový tvrďák, kterého by nedojala upřimná slova lásky. Vybereme ty správné myšlenky a zabalíme je do milého a originálního celku. Nejhezčí dárek bude na světě!

"Krásných momentů není nikdy dost. Zvu vás k vytvoření výjimečných okamžiků pro vaše milované. Skrze příběh, vycházející z vašeho vnitra.

Živím se hrou se slovy. Tvořím reklamní texty. Loni před svátky jsem nečekaně přišla o taťku. Od té doby jsem přesvědčená, že přítomnost milovaných má mnohem vyšší cenu než drahé dary.

Proto jsem vymyslela tohoto průvodce. Abyste i vy mohli svému partnerovi říct pár pěkných slov. Těch, co zahřejí u srdce a řeknou vše, co v běžném životě často neříkáme :-)"

 

- Petra Rybková Kuráková, autorka - 

Krůček k nejkrásnějšímu novoročnímu vyznání ...

 • 1
  Bleskové doručení e-mailem
  Vyplňte formulář níže a objednejte si dárkový manuál s příběhem od Ježíška. Během chvilky obdržíte 30 stran psaného průvodce, podle kterého hravě napíšete vánoční story pro vaši Lásku. Žádné drahé poštovné ani nervy, zda vám dopravce doručí dárek včas.
 • 2
  Garance spokojenosti
  Pokud si nebudete jistí výsledkem, nevadí! Cena manuálu zahrnuje i jednu revizi e-mailové vašeho finálního dílka. A pokud by přes to vlak pořád nejel, do 14 dnů od objednání máte nárok na vrácení peněz.
 • 3
  Dobrodružství může začít....
  Hurá se do práce. V průběhu necelého dne budete mít ten nejoriginálnější dárek hotový. A to stojí za to 🙂

Chci svůj dárkový manuál!

Objednávám tímto elektronického průvodce k napsání Ježíškovského příběhu nebo voucher na společný jednodenní workshop. Svou volbu vyznačím ve formuláři níže. Cena za workshop je finálně platná pro pár (2 osoby). Veškeré ceny jsou konečné (nejsme plátci DPH). Odesláním objednávky souhlasím, že svůj produkt dostanu do uvedeného e-mailu do jednoho pracovního dne po uhrazení své objednávky.

Potřebujete pomoc?

Jsem tady pro vás! Napište mi na me@petrakurakova.cz, ráda vám cokoliv upřesním.

Užijte si pěkný den!