Spolupráce s paní Kurákovou na textech k mým webovým stránkách byla velice inspirativní, kreativní a příjemná. Mé texty přepracovala tak, aby byly čtivé a zajímavé pro čtenáře, ale zároveň vždy osobní. Spolupráce byla svižně interaktivní a někdy doslova slovní smršť. Určitě mohu Petru doporučit všem, kdo váháte, koho v tomto směru oslovit. Bude vás to bavit!

Mudr. Marie Jindřichovámajitelka, Centrum celostní medicíny

Milá Petro, workshop s Vámi byla pro mne nesmírně obohacující zkušenost, pracovní i lidská. Musím říct, že naše setkání bylo nad všechna školení! Jste moc milá mladá profesionálka, která rozumí své práci a dělá ji s nadšením. Dozvěděla jsem se mnoho věcí a odnáším si od Vás řadu nápadů, motivaci a inspiraci k další práci. Děkuji.

Kateřina Cimalováfreelance copywriter

S Petrou Kurákovou jsme spolupracovali při tvorbě našich webových stránek. S dodanou prací jsme byli nadmíru spokojeni. Petra všechny důležité aspekty práce konzultovala, vše dotahovala k dokonalosti, aktivně komunikovala a dodržovala veškeré termíny. Dokonce nám ochotně poskytla jemné úpravy textů nad rámec naší spolupráce. Rozhodně spolupráci vřele doporučujeme.

Alžběta Hanáčkovámarketing manager, Villa Regenhart

Pri svojej práci som mala možnosť spolupracovať s viacerými "digitálnymi" dodávateľmi - grafikmi, programátormi, PPCkarmi, i copywritermi. Viem, že i keď má človek šťastie a stretne kvalitného odborníka, nie vždy je k tomu i adekvátna prozakaznicka podpora a komunikácia. Vždy sa preto poteším, keď stretnem niekoho, kto má oboje. A to je Petra. V našej komunikácii mala prehľad, systém, dávala kvalitné pohľady a návrhy a to vždy v príjemnom tóne. Preto ju možem a rada odporučím ďalej.

Katarína KrajčovičováBusiness Developer, Talent center

Petra je marketingový profík, se kterým se skvěle spolupracuje. Potkali jsme se, když řídila marketingové projekty v Seznam.cz. Díky jejímu přátelskému jednání, profesionalitě a širokému vhledu do oblasti marketingové komunikace, dopadla naše spolupráce na výbornou!

Tomáš GavlasCo-Founder, Utubering & Get Boost

I worked with Petra on several entertainment segment marketing projects. Petra combines sense for detail, pleasant communication and reliability. Therefore I strongly recommend her for any senior role in your open minded team.

Dušan Gajdoštíkhead of new media, Seznam.cz

Petra Kuráková je velmi kreativní, energická, spontánní, společenská, komunikativní a také velmi pracovitá. Kooperace s ní je radostná, smysluplná a když je to potřeba – nese se také v duchu hledání efektivního řešení, nejlepšího pro všechny zúčastněné. Zkrátka spolupráce s ní je jednou z těch, na které se nezapomíná.

David ČerychManažer, Aqua Palace Čestlice

S Petrou jsem spolupracovala na přípravě akce, kterou pořádala. Její vstřícný a lidský přístup, proaktivita a milé vystupování udělaly z naší komunikace přátelskou diskusi s výborným výsledkem všech zúčastněných. Ve formálním světě obchodu si dokážu vážit emočně inteligentních lidí, mezi které Petra zcela bezesporu patří. Vřele doporučuji spolupráci s touto ženou.

Jitka ŠevčíkováMentorka, lektorka a koučka

Tady jsem zanechala nějaké to písmeno